| kidduxd a întrebat:

Ce seriale imi recomandati gen The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Gossip Girls si The Secret Circle? Daca e, sa-mi dati si site de la ele. happy

Răspuns Câştigător
| danifanea95 a răspuns:

True blood cel mai tare uitate la inceput nu este asa fain far dupa primele 2 sezoane este super uitate pe vplay
Funda?

5 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

BUna. incearca once upon a time, merlin, eu le-am vazut si mi-au placu mult. supernatural mai e super misto. viz placuta. toate le gasesti pe vplay

| kidduxd explică (pentru AndyLavy):

Mersi! O sa ma uitwinking

| AndyLavy a răspuns (pentru kidduxd):

Cu placerehappy

| danifanea95 a răspuns (pentru AndyLavy):

True blood cel mai tare uitate la inceput nu este asa fain far dupa primele 2 sezoane este super uitate pe vplay
Funda?

| Indestructible a răspuns:

Teen Wolf (merita vazut serialul)
True Blood
Blood Ties
Supernatural

| atssuka a răspuns:

Heartstrings, dream high! le gasesti peteava happy