| Bizzle a întrebat:

Ce seriale imi recomandati,pana acum m-am uitat la Grey's Anatomy [pot sa zic ca mi-a placut maxim desi nu s-a terminat, insa pana apar noi ep caut alte seriale], Pretty Little Liars [aceeasi poveste]. Dr House nu imi place.Nu vreau nimic "horror" gen American Horror Story sau Dexter. Ceva idei?laughing Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mă miră că nu ţi-a plăcut House M.D., dar, mă rog, sunt gusturi şi gusturi.

Vezi dacă îţi place ceva din lista următoare: Breaking Bad, Lost, Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss...

suntserios
| suntserios a răspuns:

E.R - Emergency Room
are 15 sezoane si e la fel ca Grey's Anatomy cu un accent un pic mai mare pe partea medicala

| faramatania a răspuns:

Rush (2014– ), The Knick (2014-),precum PLL poți încerca Gossip Girl, The O.C., Finding Carter, Jane By Design, Love Child

| Neo12 a răspuns:

El Barco,Teen Wolf, Arrow, Supernatural, Maleficient, The secret circle, 9020

| TheRealDaniel a răspuns:

Serialul meu preferat este Californication, inveti multe si este foarte bun, din ce in ce mai bun cu fiecare sezon, are doar 7 sad. Alte seriale care-mi plac si ti le recomand ar fi Community, Cougar town, Friends, Breaking bad, Sons of Anarchy, The Mentalist, Sherlock, toate astea sunt foarte bune.

| AlexisZLS a răspuns:

Serialul meu este The Walking Dead iar eu, cu tata si cu fratemiu ne uitam in fiecare zi.Este o poveste lunga si n-am timp sa ti-o zic pe toata.Tot ce-ti pot zice este ca personajul principal este Rick Grillins,un politist care se trezeste intr-un spital,iar nimeni nu mai stie de el nici macar sotia sa, Lori sau fiul sau.El se trezeste intr-o invazie a zombilor, iar el se lupta sa supravietuiasca gasind cat mai multi supravietuitori.
Atat imu pot zice despre serial, o sa afli mai tarziu restul povestii dupa ce vei incepe sa te uiti, daca iti va placea.
Eu ti-l recomand sa te uiti, pentru ca este fascinant si plin de actiune si are si putin suspans

| Cristinaaa4 a răspuns:

Te poti uita la TVD sau Gossip Girl. Am auzit ca Gossip Girl seamana cu Pretty Little Liarswinking

| Frumusescu a răspuns:

Cu zombii--The Walking Dead
Anime--Naruto, Full Metal Alchimist
Comedie--Shameless, Californication, How I met your mother (e cam slabuta)
Siropos--Vampire Diaries, Teen Wolf.