| teo6dia4c99 a întrebat:

Cei care ati vazut filmul The Dictator, imi puteti povesti si mie putin despre el. Vreau sa ma uit la un film si am auzit ca este destul de dragut. VReau sa stiu si eu daca merita sa ma uit!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Merita :x E cea mai buna comedie din 2012(si am vazut multe)
Citeste si alte comentarii de aici :
http://www.cinemagia.ro/filme/the-dictator-566644/

| Castiel a răspuns (pentru pwp):

Inseamna ca ai un simt al umorului super prost daca ti-a placut The Dictator happy Are cateva faze misto in rest e o prostie de film! La fel cum a fost si BORAT ( scarbos ) si Bruno ( oribil de scarbos) care au fost cu acelasi actor

| pwp a răspuns (pentru Castiel):

Waw....eu si alti 184.325 de mii de oameni au simtul umorului super prost...Sunt curioasa ce filme de comedie iti plac tie!

| Castiel a răspuns (pentru pwp):

Mult mai bun decat al tauhappy asta este sigur!

| pwp a răspuns (pentru Castiel):

N-am de unde sa stiu daca nu-mi spui filmele tale preferate...esti vreun fan American Pie.

| Castiel a răspuns (pentru pwp):

American pie ( toate in afara de 7, Book of Love )
You don't mess with the zohan
Click
Mr.deeds
Ace ventura 1 si 2
Scary movie ( chiar daca e tampit prin prostia lui are faze mortalehappy )
Eurotrip
50 first dates
liar liar
Grown Ups
Superbar
The Hangover 1 si 2
Get Smart
Hitch
Zombieland
Just Go With It
Due Date
Dumb & Dumber
White Chicks
Austin Powers
The Road
Bad Teacher
si lista continua...

| pwp a răspuns (pentru Castiel):

Nu-mi dau cu parerea pentru ca nu le-am vazut pe majoritatea...dar The dictator mi se pare cu mult peste American Pie...