| StewartCassie a întrebat:

Cred ca anul trecut am vazut un film, super fain. Ideea e ca nu mai stiu cum se numeste, dar am cateva scene in cap. Era parca cu un fel de zombie, si un potir sau ceva din lut a fost spart si a iesit un fel de spirit care a intrat intr-un adolescent. Dupa(pe la sfarsit) erau intr-un cimitir si erau mai multi zombie ca a intrat acel spirit in ei ...pff. Era cu vreo 4-5 adolescenti, 2 o sa fie impreuna si se saruta la sfarsit cand pune potirul acela(sau vaza...) inapoi in dulap. Parca era casa bunicilor unui baiat si nu trebuia sa atinga chestia aia.. Aveti vreo idee? Ceva titluri care seamana cu descrierea?

1 răspuns:
| BlackEdy a răspuns:

Filmul se numeste venom...cred...daca e cel la care cred eu ca te referi.