| Erica33 a întrebat:

DAU FUNDAA Caut niste filme de aventura, comedie ceva de genu Monte carlo sau Ramona and Beezus sau ceva cu adolescenti poate se fie si de dragoste filmul da nu vreau muzical-uri va rog!

1 răspuns:
| carmina13 a răspuns:

ACE VENTURA call of nature comedie..este bestial.little man comedie. warm bodies poveste de dragoste dintre un zombi si o fata. tres metros sobre el cielo dragoste o sa iti placa de actor foarte mult big grin si filmul este superb si are si partea a doua tengo ganas de ti merita vazute... daca iti plac primesc fundita?