| Erica33 a întrebat:

DAU FUNDAA Caut niste filme de aventura, comedie ceva de genu Monte carlo sau Ramona and Beezus sau ceva cu adolescenti poate se fie si de dragoste filmul da nu vreau muzical-uri va rog!

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Uite nişte filme de animaţie :
Paranorman
Despicable me
Sammy
Puss in boots
Alvin
Ice age 4
Ted
Rise of the guardians
Dr.Seuss-The Lorax
Horton hears a who!
Up
Frankenweenie
Hotel Transylvania
Wall-E
How to train your dragon
Persepolis
Coraline
The Polar Express

| Erica33 explică (pentru Furculingură):

Am vazut majoritatea!

| gratie a răspuns:

Poti vedea LOL-care e cel mai tare film pe care l-am vazut eu, sau Norbit care e super funny (comedie), ori daca nu ai putea vedea In Time care e un film fantastic :* Sper ca te-am ajutat si as vrea daca poti dupa ce le vizionezi pe toate trei sa-mi spui care ti-a placut mai mult. P.S.: Vizioneaza LOL neaparat.

| Erica33 explică (pentru gratie):

Am vazut si LOL si Norbit

| gratie a răspuns (pentru Erica33):

Ok deci poti viziona In Time :*