| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Spunet-mi niste filme de dragoste, potrivite pentru varsta de 12 ani.Sau filme de genu : Monte carlo big grin!
FUNDAA!

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

My Girl 1 și 2 (1991/1994),Little Manhattan (2005),Moonrise Kingdom (2012),Flipped (2010),Teen Beach Movie 1 și 2 (2013/26 Iun. 2015)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Beauty and the beast

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Eu tot 12 ani am, dar fiecare are gusturile lui legat de filme, ți-aș recomanda "L.O.L." și "The Fault In Our Stars" (deși al doilea e mai trist). Și chiar dacă nu e neapărat de dragoste, "In Time" a fost un film foarte bun cu o idee frumoasă și mai era și cuplul principal, deci cred că se pune. Sper că te-am ajutat happy

| IonutCG90 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Da, In TIme a fost un film bun dar nu prea e pentru varsta de 12 ani sau sub... Multi inainte

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru IonutCG90):

Mulțumesc! Eu am și spus, nu cred că sunt chiar de 12 ani, dar uneori mă mai uit la filme cu părinții mei care îmi permit să mă uit cam la ce vreau, deși nu cred că sunt cele mai ușor de înțeles pentru această vârstă. De obicei multe filme au teme subînțelese și uneori e mai greu pentru cei de vârsta mea să le înțeleagă, dar mie mi se pare interesant să încerc să îmi dau seama ce au filmele acestea la bază. O zi frumoasă happy

| IonutCG90 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Foarte frumos din partea dânșilor și din partea ta să vă uitați împreună! Da, ai dreptate, mersi de urare, o zi frumoasă și ție! happy

| IonutCG90 a răspuns:

Bună Fefe, îți recomand un film pentru vârsta ta: Labour Day(2014), să-mi spui te rog cum a fost.

| Arcadius30 a răspuns:

Eu iti recomand the color of rain este un film foarte bun dupa parerea mea...