| Adda1999 a întrebat:

Hei,TPU.Despre ce va fi vorba in Naruto Shippuden filmul 6? Vreau un fel de introducere,a ceea ce se va intampla cu personajele (Sakura,Naruto,Sasuke,Hinata, Kakashi etc.)Funda.

1 răspuns:
| LunGeneration a răspuns:

Este Road to Ninja si deja a aparut il poti viziona pe AnimeKage. Este vorba despre Tobi(Obito) care ii trimite pe Naruto si pe Sakura intr-o lume cum si-ar dori ei sa fie (exemplu : Parintii lui Naruto sunt in viata, parintii lui Sakura sunt morti ca fiind erori ai satului )