| Anddrea a întrebat:

Hei TPU :* Ieri a fost pe protv Doamna Doubtfire si astazi in reluare. Intrebarea mea este pentru cei care stiu filmul. Fetita cea mica a celor 2 ( Mara Wilson) stiu ca a jucat si intr-un film de groaza dar nu-mi amintesc cum se numeste. Stie cineva? :-s

Răspuns Câştigător
| Anonima_1513 a răspuns:

A Time to Heal?thinking
asta e?

4 răspunsuri:
| ALEXme_4367 a răspuns:

* Thomas and the Magic Railroad (2000) - Lily, Burnetts Grand Daughter
* Balloon Farm / Ferma baloanelor (1999) - Willow Johnson
* Batman Beyond / Batman in viitor (1999) - Tamara (1 episode, 1999)
* A Simple Wish / O dorinţă simplă (1997) - Anabel Greening
* Matilda (1996) - Matilda Wormwood
* A Time to Heal (1994) - Barbara Barton
* Miracle on 34th Street / Miracolul de pe strada 34 (1994) - Susan Walker
* Mrs. Doubtfire / Doamna Doubtfire, tăticul nostru trăsnit (1993) - Natalie 'Nattie' Hillard
* Melrose Place (1992) - Nikki Petrova (5 episodes, 1993)
astea sunt toate filmele in care a jucat

| timeea7 a răspuns:

Eu stiu ca a jucat in filmul ``Matilda``(dar nu e de groaza)...

nu am idee in ce film de groaza a jucatthinking

| misa0missa a răspuns:

Pai Mara a jucat in filmele
Matilda
Miracol pe Strada 34
Melrose Place
acum depinde ce film ai vazut
cauta trailerele filmelor pe care ti le-am dat si vezi pe care il cauti
funda? love struck