| deenimariee a întrebat:

Imi puteti da o lista de anime-uri, dar nu din astea vechi va rog?

6 răspunsuri:
| ROberrt86 a răspuns:

Salut! Trebuie sa specifici ce animeuri vrei. Uite, iti recomand K-Project ( 2 sezoane, 24 episoade), Akame ga kill( nu detin informatii) si fairy tail ( sezonul nou, care abia a inceput)

| deenimariee explică (pentru ROberrt86):

AS vrea gen ca diabolik lovers vreau ca animeurile sa aiba o poveste sa aiba mister vampiri scoala si dragoste!

| ralucageorgiu a răspuns (pentru deenimariee):

Vampire kinght

| deenimariee explică (pentru ralucageorgiu):

Pe el il stiu uite nu trebui neaparat sa fie cu vampiri numai sa fie gen ca diabolik lovers!

| Justme1997 a răspuns (pentru deenimariee):

Devils line

| RR2x a răspuns:

Poti sa te uiti la :
Classroom of Elites
Double Decker : Kirill and Doug
Boku no Hero Academia
The Irregular at Magic Highschool
Psycho Pass
Steins Gates

Un alt anime destul de bun ar fi Banana Fish, insa ar trebui sa tii cont de genurile acestui anime:
https://myanimelist.net/anime/36649/Banana_Fish (Citeste si comentariile)

Este un anime foarte interesant, insa este brutal si "neconventional".