| SeventhHokage77 a întrebat:

Hei TPU imi puteti spune si mie in ce episod din naruto shippuden, naruto o sa controleze modul nine tails chakra (cand se face galben pe tot corpul )? Primul raspuns bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| masalusofronie a răspuns:

Oho, chiar asteptam aceasta intrebare. eu sunt un foarte mare fan naruto si revelion cu dan negru.
imi amintesc si acum acel episod epic din narutor in care naruto ajunge sa controleze modul nine tails chackra, acel episod a insemnat foarte mult pentru mine si dezvoltarea mea. nu de mult m-am uitat si la ultimul episod din revelion cu dan negru si sincer vad niste similitudini. acel moment cand se face galben tot corbul seamana cu modul in care florin piersic discuta cu gorila aceea mutanta care incearca sa il atace pe dan negru.
chiar sunt fericit ca tineretul din ziua de astaazi isi pune astfel de probleme si nu se gandeste la prostii precum situatia politica, incalzirea globala, lorin fortuna, sau atacuri energetice masive in trend in timp ce incearcaq sa contreloze scaunele cu numarul 66 si 11. winking sper ca a ajutat, vreau funda. happy

| SeventhHokage77 explică (pentru masalusofronie):

Dap...ai fost foarte amuzantwinking

2 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Acel episod este Naruto Shippuden 247 funda?big grin