| George_George_1997_L3FT a întrebat:

Hei TPU imi puteti spune si mie pe ce program se transmite emisiunea Be happy (Tot ce vreau) si daca se transmite pe Telekom... Pls.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Din 8 martie, Cristina Ciobanasu și Vlad Gherman vor realiza împreună pentru Happy Channel un magazin COOLtural informativ, "Happy Day", care va avea o structură de difuzare zilnică, de luni până sâmbătă, de la 23.50 la 00.00, cu mai multe reluări (luni-duminică de la 06:50 si de la 15:50, si luni – sâmbătă, de la 00:50)." (antena3.ro)

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai putea veni cu detalii, ca sa nu facem confuzii. S-ar putea sa fie vorba de Happy Channel, care e postul Euforia Tv rebranduit, al grupului Intact. Daca ai avut in grila Euforia, pe aceeasi frecventa gasesti Happy Channel. Daca te referi la altceva, vino cu mai multe informatii.

| George_George_1997_L3FT explică (pentru dannyel86):

Nu,nu ma refer la Happy Channel.
Adica Euforia nu se va ma numi asa ci Happy channel
Si ma refer la emisiunea prezentata de Cristina Ciobanasu si Vlad Gherman:

| George_George_1997_L3FT explică:

Scuze adica ma refer la programul Haply Channel

| dannyel86 a răspuns (pentru George_George_1997_L3FT):

"Din 8 martie, Cristina Ciobanasu și Vlad Gherman vor realiza împreună pentru Happy Channel un magazin COOLtural informativ, "Happy Day", care va avea o structură de difuzare zilnică, de luni până sâmbătă, de la 23.50 la 00.00, cu mai multe reluări (luni-duminică de la 06:50 si de la 15:50, si luni – sâmbătă, de la 00:50)." (antena3.ro)