| Mytzyca a întrebat:

Imi puteti spune cine este castigatorul in emisiunea burlacita?

Răspuns Câştigător
| ღAღdღaღ a răspuns:

Buna. Burlacita inca nu s-a terminat. Mai sunt inca 2 emisiuni.

3 răspunsuri:
| BaDDoG a răspuns:

Bufnesc in ras, cum sati spunem noi, suntem clarvazatori, nu s-a terminat inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a terminat inca; cei patru "finalisti" sunt Alin scafandrul, instructorul de fitness, Claudiu, studentul zis Mutulica si Andrei Jilavu parca.

| Mytzyca explică:

Boi emisiunea s-a terminat de mult ei acum dau un fel de reluare la tv. e ca la romanii au talent ei termina sa filmeze si le dau pe post mai tarziu. la next top model stiam de vreo luna cine va fi castigatoarea deci daca aflati spuneti-mi dar pana sa apara la tv