| cRaZyYkiD a întrebat:

Incerc sa imi aduc aminte un anime pe care l-am vazut cand eram mica pe Animax (acel canal de desene care urma la ora 8 sau 10, dupa Minimax), nu mai stiu detalii sau numele anime-ului, doar cum arata personajul principal...era ca un fel de pasare, rosu, si normal... avea cioc, nu era drama si nu avea multa actiune, dar era amuzant. Am cautat programul tv pentru animax dar nu am gasit, poate cineva care isi aduce mai bine aminte decat mine acel desen va stii despre ce vorbesc. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Mikasa707 a răspuns:

Aaa! Vorbesti de anime-ul cu puiul de pasare desenat. Ador anime-ul! Se numeste Kyoro-chan. ^_^
https://www.youtube.com/watch?v=zAoCwKJ9nZg

| cRaZyYkiD explică (pentru Mikasa707):

Da, el e, Kyoro-chan, era printre desenele mele favorite. Multumesc mult happy

| Mikasa707 a răspuns (pentru cRaZyYkiD):

Vaaaai eu sunt fana anime laughing) Pe animax erau numai anime-uri! Chiar mi-e dor de programul acela!

6 răspunsuri:
| Ionita_Sanda_1997 a răspuns:

Yacari?

| cRaZyYkiD explică (pentru Ionita_Sanda_1997):

Mi-a placut si Yacari dar e Kyoro-chan, merci oricum :*