| Andrei3133 a întrebat:

Salutare.
Îmi aduc aminte de un desen animat de cand eram mic (cred ca era pe minimax) în care erau pe o insula o femeie om de stiinta/paleontolog si un porc vorbitor dar personajul principal era un pui de dinozaur care abia ce a ieșit din ou.
Știe cineva despre ce desen vorbesc? L-am cautat mult timp pe internet dar nu am gasit nimic.

6 răspunsuri:
| SuperFata a răspuns:

Enigmele din Providence cumva?

| Andrei3133 explică (pentru SuperFata):

Nu. Dar cred ca erau difuzate în aceeași perioada și se asemăna mai mult cu "Flipper și lopaka"

| Andrei3133 explică (pentru SuperFata):

Iar pe purcelușă o chema Tuț

| SuperFata a răspuns (pentru Andrei3133):

Poate lași și alte detalii ca m- ai facut și pe mine curioasa sa știu ce desene este. -happy

| SuperFata a răspuns (pentru Andrei3133):

Daaa, îl știu! Acum îți mulțumesc eu ca mi- ai spus! -winking
Oauuu, îl știu!
Ma voi uita.
-happy