| LovessSmile a întrebat:

Hei TPU, merita sa incep sa ma uit la The Vampire Diaries? Am vazut ca multi se uita si vreau si eu dar nu stiu daca merita.Si pe langa asta vreau sa vad si serialul The Walking Dead deoarece am jucat jocul si mi-a placut+ca imi plac zombie dar tot asa, nu stiu daca merita.

Răspuns Câştigător
| Roseeeldfki23 a răspuns:

Merita, chiar merita sa vezi serialul The Vampire Diaries, nu am aflat demult de el, m am uitat la tot, in trei saptamana l am vizionat tot, e misto pentru adolescenti
Aa da si de la sez 6 nu a existat un episod fara sa plang, te tine in suspans fiecare episod

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Da merită ambele, le poți viziona.Îți vor plăcea.

| DanielaFD a răspuns:

Normal că merită vizionate. The Vampire Diaries ţi-l recomand, eu m-am uitat la toate sezoanele. Pur şi simplu la fiecare sfârşit de episod se întâmplă ceva şi asta te face să vrei să te uiţi şi la următorul episod... tot aşa până termini sezonul. laughing Baftă şi vizionare plăcută!

| AndreeeDeea a răspuns:

Eu am văzut toate sezoanele din "The Vampir Diaries" și ti-l recomand.
P.S : După primul episod nu cred ca poți să te lași de serial