| Andiiiii a întrebat:

Un serial care merita vazut? Gen The Vampire Diaries, The Walking dead etc.

9 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Supernatural

| faramatania a răspuns:

True Blood
Teen Wolf
Being Human
Hemlock Grove

| VladGH a răspuns:

Nici unul! Cauti cartile si le stergi de praf apoi le citesti. Nu aveti ideee cit timp pierdut in zadar cu aceste filme.

| Crocodilul01 a răspuns:

Anatomia lui Grey! Merita!

| ade291 a răspuns:

Pretty Little Liars, Skins, Supernatural, Gossip Girl, The Carrie Diaries.

| GigiManivela a răspuns:

Depinde ce-ti place... poti sa te uiti la Chuck, grey's anatomy, two and a half men (comedie), dr. house, gossip girl

| Qunii a răspuns:

The Revolution, merita vazut crede-ma
Blue Mountain State şi asta rolling on the floor

| AiLaiX a răspuns:

Amintirile Vraciului, Bad Girls Club, Merlin, Wrong turn. smug

| Stelistu2012 a răspuns:

Teen Wolf, ii super frumos.