| didi12 a întrebat:

O ruda de-a mea mi-a povestit acum vreo 2 ani despre un film horror, iar eu acum mi-am amintit de el si as vrea sa-l gasesc.Persoana care mi-a povestit mi-a zis ca de fapt nu era asa de inspaimantator filmul.Tot ce tin minte e ca o familie se mutase intr-o casa,si aveau un vecin/a, sau ceva de genu', care ii vizita parca.Stiu ca la sfarsitul filmului o alta persoana ii spune familiei ca in casa vecinului nu sta nimeni, si ca acesta a murit de mult timp.Deci vecinul ala era o fantoma.
PS: nu ma puneti sa intreb acea ruda de film, ca e plecata. big grin Multumesc!

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Eu ştiu un film asemănător dar e din 2012...
House at the end of the street.

| iMuzic a răspuns:

Il stiu eu
Mickey Mouse ClubHouse Cartoon Full Movie laughing