| iAndriiii a întrebat:

Heii! Buna. Am si eu o rugaminte la voi, astia care vizionati filme. puppy dog eyes Vreau sa ma uit la un film de groaza, si chiar numai stiu cum se numea. Stiu doar, ca era vorba despre o familie, care se mutase intr-o casa noua si casa aceea era bantuita. Femeia respectiva, care pretindea ca este ceva ineregula cu casa ei, a incercat sa afle mai multe..si a ajuns la o concluzie ca ar fi vecinul ei. Spre sfarsit, afla insa ca fantoma care nu o lasa in pace, era fosta sotie a sotului ei, care cu catva timp in urma a omorat-o in cada de la baie. La sfarsitul filmului, aceasta afla ca sotul ei este un asasin si dorea si pe ea sa o omoare. Daca l-ati urmarit, va rog cat mai multe raspunsuri cu numele respectivului film. Dau funda+vot :*. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Andreutsaa, s-ar putea sa te referi la filmul What Lies Beneath(2000), in care joaca Harrison Ford si Michelle Pfeiffer.

| iAndriiii explică (pentru aladinbeci):

Da. Acesta este. Iti multumesc frumos. :*

2 răspunsuri:
| ioana1499 a răspuns:

Nu stiu despre ce film vorbesti dar m-am decis sa ma bag in seama si sa iti dau niste sugesii:
*the exorcist
*the devil inside
(sper ca nu le-ai vazut) dar spune-mi daca ti-au placut