| sakura021 a întrebat:

Hei, TPU! Spuneti-mi si mie niste filme apocaliptice care merita vazute.

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

2012, Supernova, Doomsday, Nostradamus, War of the Worlds, Independence Day, Sunshine, Armageddon, I am Legend, The Day the Earth Stood Still, The Core, The Day after Tomorrow, Knowing etc. Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Incearca "The Road".

| ywar a răspuns (pentru sublime89):

E superb filmul! dar nu-i apocaliptic desi scenele asa sugereaza! e superba cartea - e de o sensibilitate fantastica! merita!