| lexy29 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale supranaturale si mister gen Supernatural, The vampires diaries, Pretty little liars.

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna. Am vazut serialele enumerate de tine. As putea sa iti recomand "The lying game". E la fel ca Pretty little liars. La carti e aceeasi autoare. Aseara am vazut serialul "Teen Wolf", care e superlove struck Poti sa-l vizionezi si asta. "The secret circle" te tine in suspans inca din primele episoade. Cineva mi-a recomandat "Heroes" si mi l-am downloadat sa il vizionez. De asemenea e misterios si "The 4400". Ma bucur daca ti-am fost de ajutor. P. S. Ador serialele ce le-ai enumerat. In special "Supernatural" =p~. Am fost devenit depedenta.blushing
Vizionare placuta:*

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Secret circle - despre un grup de 6 vrajitori (e super tare si e dupa cartiile scrise de aceiasi autoare a The vampires diaries)
The lying game
The Nine Lives of Chloe King (pacat ca nu sunt multe ep)
Once upon a time

Ghost Whisperer

| Addah a răspuns:

Dark Angel
Lost Girl
Once upon a time
The Secret Circle
Alcatraz
Doctor Who
Heroes
Prison Break
Moonlight
Blood Ties
Life unexpacted
Dexter
Gossip Girl, House si muuulte altele. Pe astea le-am vazut eu, se asemana cu genul si mi-au placut. happy
Vizionare placuta!

| AneLove23 a răspuns (pentru Addah):

Ce e supranatural in Gossip girl?