| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU stiam de o serie de filme de groaza din 2014...Era Jessabelle, Annabelle si inca una dar numai stiu cum o cheama. Funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Cu terminația "belle"nu sunt decât aceste două filme:Jessabelle și Annabelle/2014, care nu au legătură între ele, dacă prin asta înțelegi serie, atât pot să-ți spun însă, că Annabelle este prequel-ul lui The Conjuring (2013) și care poate va avea un sequel până la urmă și de ce nu, poate va conține și această terminație.Dar până atunci... orientează-te și tu spre alte filme.Va apărea pe 20 Febr. 2015 The Woman In Black 2: Angel Of Death

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ykwty a răspuns:

Nu exista altul.

| Darius0007 a răspuns:

The ring si the grudge sunt cele mei tari serii