| Johannaaa a întrebat:

Stiti ceva filme despre drohuri? Documentare sau ceva gen. Va rog. Ceva educativ, sa aflu totul despre drogurilaughing

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Requiem for a Dream (2000), Drugstore Cowboy (1989), Pusher (1996), Human Traffic (1999), Blow (2001), Candy (2006), The Basketball Diaries (1995), Fear and Loathing in Las Vegas (1998), Trainspotting (1996), Spun (2002), Pure (2002), The Panic in Needle Park (1971), The Chumscrubber (2005), City by the Sea (2002), Gia (1998), Maria Full of Grace (2004), Thirteen (2003).
Vizionare plăcută!

| michelia a răspuns (pentru Diabolique):

Diabolique, ce placere sa mai vad si titluri mai vechi si de calitate... happy

| Diabolique a răspuns (pentru michelia):

Cu filmele vechi ramân, tot mai puțin timp le acord celor noi...
Să nu crezi că nu te-am mai citit, michelia. Ai un stil aparte, îmi amintești de o expertă deosebită de aici. Ți-am mai spus, aștept să te văd îmbrăcată în portocaliu happy.
O seară faină să ai!

| FastAndFurious a răspuns (pentru Diabolique):

Simone, tu trebuia sa fii demult expert, apropo de chenar. Chiar esti, de fapt.

7 răspunsuri:
| maverick0102 a răspuns:

Uita-te la Requiem for a dream si n-o sa mai vrei nici sa auzi de droguri

| frzq1 a răspuns:

Oslo 31 august.pentru ce sens renunti la singura certitudine, oricum ar fi ea.
m si a home at the end of the world,gay, vazut de 4 ori

| Zεflεmitoarεa a răspuns:

Requiem for a dream.