| MrsAllAmerican a întrebat:

Stiti filme, seriale sau carti in genul serialuuli de la Marvel, Agents of SHIELD. Ceva cu agenti secreti si misiuni dar si putin romance.
FUNDAAA.

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Serial: beauty and the beast, el a devenit o bestie dupa un experiment si ea e detectiv, traiesc o poveste de dragoste si in acelasi timp lupta contra unei puteri secrete care continua sa faca bestii si ARROW

Carte: Hotii paradisului de Richard Doetsch si Unealta raului de john trenhaile

| AlexN55 a răspuns:

Jane Si Maura Detectivi in Boston! Uita-te!