| mentholinks a întrebat:

Recomandati-mi niste filme si seriale SF faine, gen Agents of SHIELD. Mersi. Dau funda castigatoare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2001: A Space Odyssey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți începe seria Marvel. Luke Cage, Daredevil, Jessica Jones deși bate puțin cu realitatea.

Sau DC's Legends of Tomorrow, The Flash (e destul de interesant), Arrow.

| Ramo137 a răspuns:

Outlander serialul a fost minunat!

| Vasile2003 a răspuns:

Din serialele SF văzute de mine, ti-aș recomanda The 100, Shadowhunters, Legacies, Sabrina, Sense 8, Lost in Space, A Discovery of Witches ....chiar sunt captivante