| Afsdghvcs a întrebat:

Hei TPU, stiti un o serie de filme care mi-ar atrage atentia? Pana acum hobbit si stapanul inelelor auu fost woww, nu ma pot satura sa nu ma mai uit la ele...Harry Potter nu l-am vazut, ce parere aveti despre el?

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E buna seria, tot ceva de genul. Alta:
Pirates of Caribbean

Răspuns utilizator avertizat
| Davidddddd a răspuns:

Am văzut toate filmele Harry Potter de vreo 5-6 ori. Sunt niste filme bune si ți le recomand. Eu am citit si cărțile și știam ce se va întâmpla și în filme.

| assiar a răspuns:

Deci eu sunt mare fana harry potter. Daca iti plac filmele cu magie si asa ii ff potivit. Tin sa mentionez ca deja de la episodul 2, 3 devine captivant. Ti-l recoand. Cred ca e singuurul film pe care il poti viziona de 10000000 oei cu placere. No, deci daca il incerci... VIZIONARE PLACUTA