| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Hei Tpu.Stiti vreun film gen "Cabina de saruturi" sau "Tuturor băieților pe care i-am iubit" sau "#Realityhigh"? Sa fie cu adolescenti.

6 răspunsuri:
| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Love, Simon -deşi s-ar putea să-i jigneasca pe o mare parte dintre români, e un film ce reflectă perfect societatea noastră.
Un pas în urma serafimilor-un film românesc, poate un pic plictisitor, mai ales prin natura subiectului abordat, dar foarte bun.

| roximm a răspuns:

"As you are", "the duff," ""love, simon", "perfect high", "paper towns", "the perks of being a wallflower"

| anonim_4396 a răspuns (pentru roximm):

Love simon e cu gay.
Not another teenager movie
The girl next door
My Sassy Girl, versiunea englezeasca
Sex is zero

| roximm a răspuns:

Mai este si sierra burgess is a loser, tot cu Noah Centine-o

| BladeAzero a răspuns:

Inca un film despre adolescenți misa părut bun :-)
Incearcal

| nevermind345 a răspuns:

Everything, everything; Means girls; Rip Tide; The f***ing prom