| Amali23a a întrebat:

Vreau filme de pe Netflix, sa semene cu After, ceva de genul Bad boy se indragosteste de o fata cuminte sau filme de dragoste.
Sau filme gen Tuturor baietilor pe care i-am placut sau cabina de saruturi tot de pe Netflix, comedi romantice

4 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

Midnight sun, Crazy rich asians, The knight before Christmas, Twilight.

| Floryana10 a răspuns:

A walk to remember, the notebook, the edge of 17, the Duff, mean girls, friends with benefits, perfect date, Sierra burgess is a loser, 13 going on 30, midnight sun, love rosie, me before you etc.

| Andreeaddeeaade a răspuns:

Trei metri deasupra cerului