| HeiTu a întrebat:

Tocmai am terminat de vazut primele 4 sezoane a serialului Skins Uk. Vreau sa stiu daca merita sa mai continui sa ma uit la urmatoarele sezoane.
Freddie a murit, Toni si Cassie nu mai apar. s-au cam dus cele 2 generatii care imi placeau mai mult.
Deci merita sa ma mai uit sau caut alt serial laughing)?

2 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Dupa parerea mea, nu mai merita. in sezoanele 5-6, gasca nu mai este asa unita..parca nu mai este skins. unul din personaje moare la inceputul sezonului 6... dupa parerea mea e cam plictisitor. +. vezi ca a aparut sezonul 7 cu Cassie, Effy si Cookwinking

| rotaruia a răspuns:

Da happy Dă-i bătaie!