| 47delaspecii a întrebat:

Salut fani ai serialelor,am si eu o intrebare, se merita sa continui serialul The Mentalist? Adica am vazut primele 7 episoade si dupa 10 minute imi cam dau seama de cel care sa savarsit crima, O sa fie mai incitant in viitor(urmatoarele sezoane)?
DAU FUNDA CELUI CARE MA LAMURESTE!

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

The Blacklist, The Walking dead, True Detective, Helix, House of cards, Lie To me, The Following, Weeds.

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

In fiecare serial e cate o crima diferita, dar criminalul principala e Red John, ceea ce nu o sa afli prea curand cine este. Eu le-am vazut pe toate, cel putin ce a iesit pana acum, termina sezonul, daca nu iti place lasa-l balta.

| 47delaspecii explică (pentru eucumine010):

Am vazut aproape tot sezonul, voi continua sa il urmaresc imi place, Multumesc de raspuns, apropo alte seriale care merita vazute stii?

| eucumine010 a răspuns (pentru 47delaspecii):

The Blacklist, The Walking dead, True Detective, Helix, House of cards, Lie To me, The Following, Weeds.