| BlackR0se a întrebat:

Hei TPU.Tocmai am terminat de vizionat cele 2 sezoane din Vampire Diaries. E adevarat ca pe 15 septembrie incepe al 3 lea sezon?big grin
By The Way, cum vi s-a parut sfarsitul sezonului 2? x. x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, incepe sezonul 3 pe 15 Septembrie.

Sezonul 2 mi s-a parut super, dar inca sunt multe de vazut. Ma refer la fantomele fostelor iubite ale lui Jeremy, la cum o sa fie Stefan ca vampir rau (ceea ce va dura mai multe de jumarate de sezon) si la cum va fi distrus Klaus. Dar oricum, asa cum este si in carti, nu cred ca Klaus va muri.

5 răspunsuri:
| BlackR0se explică:

AgrafioaraPentruPar @ :
Mda...a fost tragic x.x Si.a pierdut si matusa si parintii sad sad sad

Multumesc pentru raspunsuri!
:*:*

| Fiction a răspuns:

Sezonu' 2? super love struck
Da este adevarat. Sper ca te-am ajutat!

| Fiction a răspuns:

P.S. Ai plans la penultimul episod? Eu da! crying

| CreatzzaHaha a răspuns:

Da este foarte adevarat... cat despre sfarsitul sezonului 2. a fost extraordinar love struck m-a tinut in depresie vreo 3 zilelaughing

| sabadios1 a răspuns:

De fapt, incepe pe 16 septemrie. SI sfarsitul e prea fain! Iubesc TVD!