| KhaleesiD a întrebat:

Am si eu cateva intrebari in legatura cu Vampire Diaries.
1).Ce credeti despre sfarsitul sezonului 4 din Vampire Diaries?
2).Nu stie careva dintre voi daca va mai fi sezonul 5? Eu cred ca da pentru ca s-a terminat cu multe de raspunsuri "ce?", "Nu se poate!", "Ce cauta aici?", adica nu are nici un sens sfarsitul. Toate chestiile sunt cu semnul intrebarii.
3). Daca va mai fi un sezon 5 atunci cand va incepe?
4). Ce se va intampla in sezonul 5 Vampire Diaries?
Sper sa fie un sezon 5 pentru ca daca asa se va termina filmul atunci o sa innebunesc tongue! Si mersi mult la toti cei care mi-au raspuns! :*

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In 16 Mai apare ultimul episod din sezonul 4.

| KhaleesiD explică (pentru Abh):

Adica vrei sa spui ca nu s-a terminat sezonul? eu am crezut ca da pentru ca toate sezoanele au 22 de episoade

| Abh a răspuns (pentru KhaleesiD):

Nu toate sezoanele au 22 episoade, asta are 23 http://www.imdb.com/title/tt1405406/episodes

| KhaleesiD explică (pentru Abh):

Ok mersi happy

| KhaleesiD explică:

Eu am descarcat tot sezonul 4 de pe torren t. La primele sezoane m-am uitat pe vplay dar leau scos de acolo. Asa site anume unde poti sa te uiti nu stiu.