| themihaela a întrebat:

Va fi sezonul 4 din H2o?
Daca da, pe ce data incepe?

Funda

Răspuns Câştigător
| SalvatoreLeon a răspuns:

Mai e valabila intrebarea? daca n-ai aflat raspunde-mi si iti zic eu informatii o sa fie dar nu cu aceeas actori se va numi Secretul Insulii Mako tot cu 3 sirene dar alti actori big grin

| themihaela explică (pentru SalvatoreLeon):

Da,mai e valabilabig grin.cand incepe 'Secretul insulei Mako''?

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru themihaela):

Uite tot aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Secret_of_Mako_Island

acum 3 zile m-am apucat si eu sa revad h2o am terminat sezonul 1 trec la al 2 lea :D dar din pacate nu cred ca va mai aparea 4...

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Si cand incepeee? sad crying

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu exista sezonul 4.

| themihaela explică (pentru Elvina):

Ba dastraight face

| Elvina a răspuns (pentru themihaela):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/H2O_-_Adaug%C4%83_ap%C4%83

Uita-te pe wikipedia. Scrie clar ca sunt 3 sezoane.

| SalvatoreLeon a răspuns:

Nu se stie exact cand va incepe dar ceea ce stiu sigur anul asta