| GOtiCKAsasin a întrebat:

Va rog recomandati-mi niste seriale bune(nu preostii gen Pll,TVD,Supernatural, Gossip Girl...etc) cu o mica descriere daca se poate! Funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Banshee,Lost,Arrow,The Flash, The 100, The Leftovers, Resurrection, Outlander (2014-),Game Of Thrones, The Walking Dead, The Last Ship, Gotham, The Killing, True Detective, Murder In The First, Power, The Red Road, 12 Monkeys (2015–),Agent Carter (2015-),Better Call Saul (2015-spin-off Breaking Bad), Secrets And Lies, Wayward Pines

7 răspunsuri:
| strikker a răspuns:

-Salem
-Hannibal
-Constantine
-The originals

| GOtiCKAsasin explică (pentru strikker):

Sunt ok, dar le-am vazut

| Theodora292001 a răspuns:

Doamne...in momentul acesta, serialele acestea sunt cele mai bune si urmarite. Si nu cred ca le-i văzut complet ca altfel nu ti se pareau prostii.

| GOtiCKAsasin explică (pentru Theodora292001):

Le-am vazut si actoria e de toata jena straight face

| raduraduuu a răspuns:

American Horror Story...e chiar interesant... daca ti-l descriu nu o sa mai fie captivant.

| RalucaElena609 a răspuns:

The Originals

| Lucică1998 a răspuns (pentru RalucaElena609):

Pe bune!? A zis fara TVD si tu ii zici de Originals pai care e diferența?