| Alexandra_Maria_1975 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cand este reluare la filmul Hobitul - O calatorie neasteptata. A fost difuzat ieri seara, si acum vreau sa-l vad. Stiti la ce ora este reluare si pe ce program? Sau imi puteti spune un site unde gasesc tot filmul si subtitrat?
HELP! Va rog!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Scrie pe google :
"the hobbit an unexpected journey online subtitrat" şi vei găsi mai multe site-uri unde poţi să îl vezi.

| Alexandra_Maria_1975 explică (pentru J0B0MAT):

Multumesc mult, am gasit. Te pup.

| Alexandra_Maria_1975 explică (pentru J0B0MAT):

Ajuta-ma aici, te rog frumos! Am dat sa vad Habitul - Dezolarea lui Smaug. Si am intrat la "http://www.dailymotion.com/......hortfilms" dar nu e subtitrat. Cum il gasesc subtitrat? Iarta-ma dar nu am pe cine sa intreb.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Alexandra_Maria_1975):

Caută:
"the hobbit the desolation of smaug online subtitrat" iar pentru ultima parte:"the hobbit the battle of the five armies online subtitrat"

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Scrie pe google program tv si o sa iti dea multe site-uri. Ti-l recomand pe cel de pe cinemagia.

| Alexandra_Maria_1975 explică (pentru Sn4k3):

Pai am scris program ProTv si nu-mi arat. Deci nu e reluare?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Alexandra_Maria_1975):

Http://www.cinemagia.ro/program-tv/pro-tv/. Uite aici program tv, daca nu apare pe lista, inseamna ca nu e.

| Ioanaaaa12 a răspuns:

Poti sa il vezi pe Youtube sau cauta pe google

| Alexandra_Maria_1975 explică (pentru Ioanaaaa12):

Da dar nu e tot, si nici subtitrat. Credeam ca imi dai un site unde il gasesc tot, dar si subtitrat.