| TheLovelyGirl a întrebat:

Va uitati la serialul Pretty Little Liars? Eu da si imi place la nebunie! Dar nu inteleg daca Alison mai traieste. E adevarat ca Alison traieste, dar sora sa geamana a fost ingropata?

Răspuns Câştigător
| blueal a răspuns:

Pai asta e dilema si frumusetea serialului totul se invarte in jurul misterioasei Alison si probabil de aceea cu toti urmarim serialul sa descoperim aceasta enigma.Sincer cred ca este moarta iar cel ce a omorat-o se joaca cu cele patru personaje principale respectiv prietenile lui Alison.Parerea mea este ca "A" este cineva apropiat lor la care nici macar nu se gandesc ca ar putea fi, cum a fost si cu Mona.Si eu sunt fana a serialului si astept cu nerabdare fiecare episod nouday dreaming:X

| TheLovelyGirl explică (pentru blueal):

Eu le-am vazut pe toate si de abia astept sa mai apara :X

4 răspunsuri:
| missmine a răspuns:

Nu stiu daca mai traieste! nu avem de unde sa stim! doar daca urmarim in continuare vom afla sirul povestii! si mie imi lace foarte mult! pacat ca nu e si pe canalele romanesti si noua ne baga numai porcarii gen : (pariuu cu viata). Totusi stim ca pe mona o punea cineva sa se dea drept asa, cineva care le cunostea secretele deci cred ca Alison traieste. Funda te rog :O3 big grin!

| missmine a răspuns (pentru missmine):

Corectez m-am grabit big grin : sa se dea drept "A" si mie imi "place"! FUNDAA TE ROG?

| InYourDreams a răspuns:

Allison nu are cum sa traiasca parerea mea.Si oricum si daca ar trai nu ea ar trimite mesajele pentru ca atunci cand era in viata le primea si ea.
Funda? puppy dog eyes