| Gruia_Alexandra_1993 a întrebat:

In Pretty Little Liars Alison traieste....Si ea chiar are o sora geamana de care nimeni nu stie sau stie cineva?

3 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

De sora geamana a lui Alison nu am auzit insa eu am urmarit serialul pe limba rusa si in episodul 13 sezonul 4 apare Alison si le spune fetelor ca are nevoie de ajutor ca sa se intoarca acasa.Deci Alison traieste.Si nu cred ca este o sora geamana.
http://www.tvblog.ro/pretty-little-liars-4x13-grave-new-world/
O zi buna*

| Ddeliaa a răspuns:

Eu nu stiam ca Alison are o sora geamana. De unde ai aflat/citit? :O

| Daria461 a răspuns:

Asa se spune. Ca ea are o sora geamana, si, si acea poveste care a spus-o de halloween cu cele doua fete cred ca erau ele, dar ea le-a spus fetelor v-a fost dor de mine? deci nu cred ca are.Sau este sora ei si ea a murit... Nu stim. Asteapta urmatoarele episoade si o sa ne dam seama! :*