| Gabriela2311 a întrebat:

Voi ati vazut Cronicile din Narnia? Eu da,doar pe 1, 2 si 3, dar poate sa-mi spuna cineva unde pot sa gasesc si celelalte filme, stiti voi ca sunt 7 sau macar al 4-lea.Eu l-am cautat pe al 4-lea si am gasit doar trailerul. Poate puteti sa imi spuneti cand apare.

3 răspunsuri:
| ridhimagupta a răspuns:

Filmul nu a aparut, dar au aparut cartile le gasesti la librarie si eu ador filmul ala mai ales primul volum cu leul

| loma a răspuns:

Hei, momentan nu au aparut decat trei filme (-Sifonierul, leul si vrajitoarea, - Printul Caspian,- Calatorie pe mare cu Zori-de-zi ), al 4-lea nu se stie daca mai apare sau nu. Poti sa-ti cumperi cartile daca vrei sa stii continuarea.