| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU!
Vreau si eu o lista cu filme bune,SF, comedie sau de dragoste ( 2011-2012 ).
In special filme in genul : The Avengers, Transformers, Battleship, Terminator, Ghost Rider.
Fundita la cele mai bune :*.

6 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Gata :> cu filmele? =))))))=)))))) mai vrei? :)):))
click here : www.vizionare-placuta-by-frikk.com
:x:x:x depinde de tine daca dai sau nu click =)))))))

| frikk a răspuns:

True love strucklove strucklove struck dupa ce ca o "ajut" mai face si mofturi rolling on the floor))rolling on the floor))
(Asa imi trebuie sadsadsad sau poate "i" se trage ca i-au sarit prea "repede" la ochii acele "filme" rolling on the floor))))))))rolling on the floor))))))

Răspuns utilizator avertizat
| AmZisCaMaJocCuTine a răspuns:

Si o ti pe a ta smug pfaaaa sad de unde atata "smecherie"
heh! iti mai bate si tie "fluturasi" in burtica rolling on the floor)))rolling on the floor))rolling on the floor)))