| zahre a întrebat:

Hei, TPU vreau si eu sa-mi dati cate 4 filme fiecare de dragoste care se termina(neaparat) tragic. Nu suport filmele cu happy end.

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Bună.Remember me,The last song,The help(e un film realist şi trist,dar cred că se termină într-un fel bine...), If only, The ghost writer...
Baftă.

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dacă nu suporţi filmele cu happy-end, atunci nu te uita la filme de dragoste. Happy-end-ul este quintesenţa filmelor de dragoste...
Uită-te la un horror, ăla sigur nu se termină cu happy-end...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If only
A Walk to Remember
City of Angels
Phenomenon
Sweet November
Brokeback Mountain

| zahre explică (pentru anonim_4396):

A,,Brokeback Mountain,, l-am vazut. Nu mi-a placut in mod deosebit.