| SassyAgel a întrebat:

Hey TPU!
Ce filme/seriale imi recomandati? Am vazut (ca seriale) The vampire diaries si Pretty little liars. Imi plac genurile: drama, dragoste, actiune, aventura, dar nu vreau sa dispara misterul. Nu vreau neaparat filme cu happy-ending.
Multumesc. happy

9 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Lie to mehappy e interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural *--* gossip girl, True Blood,

| spaghetty a răspuns:

Supernatural are ce vreai tu +8 sezoane:X.Sezonul 8 abia inceput

| IonelaaaS a răspuns:

Twilight,new moon, eclipse, breaking daow (partea 1 si partea a doua )e acelasi film dar is 5 "parti"mie mi se pare super

| BlackDice a răspuns:

Incearca si gassip girl ....am auzit ca e cam ce ai cauta tu! dar daca vrei neaparat exista filmele cu adolescenti!

| greysfan a răspuns:

Grey's Anatomy e genial! Ar trebui sa il incepi. este drama alaturi de dragoste happy

| SassyAgel explică:

Va rog sa nu imi dati spam pentru ca fara sa vreau am citit Filme in loc de Familie la categorii laughing

| nobody12091 a răspuns:

Pai si Beauty and the beast este un film dragut si te tine in suspans eu cred ca serialul acesta este mult mai frumos decat "the vampire diries"happy