| Maruuuca a întrebat:

Vreau si eu sa stiu plz cate filme Puss in Boots sunt. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Sunt doua Puss in boots care a aparut in 2011 si Puss in Puss in Boots: The Three Diablos http://www.youtube.com/watch?v=Pf_Pj_BjWs4 si sunt sigura de asta...nu sunt 3 parti ci numai doua

4 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu este unul singur, dar ar fi frumos sa mai apara o continuare in viitor.

| OoBunnyoO a răspuns:

Unul singur este care a aparaut in 2011.

| Maruuuca explică:

Eu, din cate am vazut, sunt doua: in 2011 si 2012. Am mai intrebat pe TPU si am inteles ca sunt cam 3 :-s. Nu stie nimeni exact. Nu puteti sa-mi dati ceva titluri?

| CandyHearts a răspuns (pentru CandyHearts):

Aaa si partea a doua are doar 13 minute si o gasesti online, a aparut in februarie 2012..eu am vazut amandoua partile online, funda?

| CandyHearts a răspuns (pentru Maruuuca):

Sunt doua Puss in boots care a aparut in 2011 si Puss in Puss in Boots: The Three Diablos http://www.youtube.com/watch?v=Pf_Pj_BjWs4 si sunt sigura de asta...nu sunt 3 parti ci numai doua