| Cîrciu_Maria_2000 a întrebat:

Hei TPU, vreau un film gen Suicide Squad sau Batman sau Fast and Furious sau poate un film de dragoste combinat cu aventura/drama/actiune, ar fi dragut

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Un film de dragoste combinat cu aventură și acțiune:Collide (2016)...Slow West (2015),Jane Got A Gun (2015),Brimstone (2016/o dramă autentică învăluită în mister, dar și cu multă acțiune), iar gen primele filme; Deadpool (2016),Doctor Strange (2016),dar poți să încerci și Miss Peregrine's Home For Peculiar Children (2016)//Mai vezi și Nerve (2016),Sundown (2016),Take Down (Billionaire Ransom 2016)//