| Angel1995 a întrebat:

Un film bun? De dragoste in principiu. dar poate fi combinat cu drama si actiune. Un film de ala care te face sa plangi pana la final.Multumesc.Fundita.

11 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

A walk to remember.merita sincer. si if onlyhappy

| ZEU93 a răspuns:

Remember me

Răspuns utilizator avertizat
| deea04ab a răspuns:

If only
a walk to remember
p.s. i love you.(e super:X)
sweet november
ghost

| Ruxuletz a răspuns:

Iti recomand : Raise your voice, Dear John, Just Like Heaven, The Notebook, Just friends. Sunt printre filmele mele preferate de dragoste. Vizionare placuta. Sper sa fie si pe gustul tau.

| Mary_5158 a răspuns:

Film indian (oricare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mă cu twilight-u' tau

valkirye
stalingrad
beneth hill 60
duzina de ticalosi
titanic? lOl big grin
the hounting ship

sunt o groaza ma dor mainile

| AndreeaAnd a răspuns:

A walk to remember, The last song, Waiting for forever, 17 again, Letters to Juliet, The curious case of Benjamin Button, Valentine's day

| Creionash a răspuns:

Twilight saga.le imbina pe toate.dar nu te face neaparat sa plangi.eu am plans doar la unele parti.merita vazut.

| biancabyabiancabya a răspuns:

Titanic si twilght

| Anonimus4Ever a răspuns:

Titanic big grin