| emotziky29 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme cu adolescenti gen High School Musical... dar nu cu muzical fara doar cu adolescenti cu ura dintre fata cea mai populara si fata nou venita de genul asta. Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Un film absolut superb este The Fame. Ti-l recomand cu cea mai mare placere.

5 răspunsuri:
| Alinnutza07 a răspuns:

Mean girls 1, 2

Răspuns utilizator avertizat
| Gabi1 a răspuns:

Nu mai imi amintesc sigur cum se chema. Dar stiu ca era unu in care venea o fata in liceul in care studiase si mama ei.Acolo ea incearca sa intre intr-o fratie, fratie a carui conducator este cea mai populara sia apreciata fata din liceu. Majoritatea o cunostea pe fata nou venita deoarece era bogata.

In fine ea se intelege bine cu o membra a fratiei si reuseste sa intre numai dupa ce a dat mai multe probe pe care reuseste totusi sa le treaca. Dar la 'gala' de prezentare a membrelor nou intrate in fratie ea este respinsa pe motivul ca ar fi trisat in timpul probelor, dar de fapt ea se intalnise cu fostul iubit al sefei fratiei pe care ea inca il mai iubea dar el nu o mai vrea si o vrea pe fata noua

Ma rog filmul ste mult mai lung dar e comedie de vazut.

| Crixie a răspuns (pentru Gabi1):

Filmul de care spui tu, se numeşte Sydney White şi cei şapte tocilari, şi da, e foarte fain!

| Bibii16 a răspuns:

Filmul despre care vorbesti Gabi1 este Sydney White. Si chiar trebuie vazut! Alte filme: Picture This (cu Ashley Tislade), John Tucker must die, Whild Child, Not Another Teen Movie, Raise your voice, Mean Girls 1 si 2