| baubau_9290 a întrebat:

Ceva filme cu si despre licee & adolescenti? am vazut o gramada si nu mai am idee. poate imi ziceti voi ceva nou :d [exceptand High school musical]

Răspuns Câştigător
| Mihaiii a răspuns:

Site-ul Cinemarx este dedicat filmelor! Acolo poți căuta orice tip de filme vrei, și ai două variante : ori de duci la filme pe genuri ( adikcă horror, comedie etc. ), ori te duci la tag-uri ( ex : tag : adolescent. Și dai click pe tagul acela și o să îți arăte toate filmele cu adolescenți... și tot așa ).

Uite aici site-ul :

http://www.cinemarx.ro/tag/

7 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

American Pie(toate partile:1-7)

| cezy9693 a răspuns:

Pai este cam asa: Sleepover, Not another teen movie, Pantaloni calatori 2, Wild child, 17 again, The clique, Bratz(the movie), Material girls, The perfect man, Bring it on fight to the finish, the last song, Fired up, John tucker must die,

| cezy9693 a răspuns:

Pai uite unele dintre filmele la care m-am uitat si ieu: Not another teen movie, John tucker must die, Another cindirella story, Bratz (the movie), 17 Aigain, Sleepover, pantaloni calatori 2, Mean girls, Wild child, Lole wrecked, Drama quin movie ...si mai sunt destul da mai bine auta pe youtube:http://www.youtube.com/watch?v=WkWOKnGAQAE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti uita la cenusareasa modernahappyhappyhappy
Sa sti ca nu este desen

| maria ;x a răspuns:

O cenusareasa moderna happy

| baubau_9290 explică:

M-am uitat la o gramada propuse de voi sad. sleepover, the clique si inca vreo 2