| MaeRiAh a întrebat:

Hei va rog dati-mi si mie vreo 4 sau 5 seriale coreene sau japoneze... fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Nameless a răspuns:

Seriale coreene :
- my girlfriend is a gumiho
- you're beautiful
- 49 days
- shining inheritance
- bad guy / bad boy
- my girl
...si lista poate continua
cele mai faine drame koreene si taiwaneze le gasesti aici :

http://www.kimchidramas.net/2010/04/korean-drama-list.html

seriale japoneze :
- hana kimi
- liar game - daca-ti plac seriale psihologice
- 1 litre of tears - daca ai chef de plans.
nu-mi mai amintesc acum insa poti intra pe site-ul asta unde sunt aproape toate serialele asiatice : http://www.mysoju.com/browse/

daca vrei date, informatii, "rezumate" ale acestor seriale poti oricand sa-mi dai mesaj:)

7 răspunsuri:
| MaeRiAh explică:

Cred ca este clar cine a castigat.va multumesc pentru efortul depus

| ??????????? a răspuns:

Incearca Lie to Me sau Boys Over Flowers. Poti incerca si cele doua filme NANA daca nu te-ai uitat la ele.

| Graphee a răspuns:

- Secretele palatului, Furtună la palat, Giuvaierul palatului, Negustorul Lim Sang-ok (care este difuzat pe TVR 1, la ora 18:25) *durează o oră, două episoade pe zi, fiecare durând o jumătate de oră, cu pauze între episoade*, Împăratul mării *difuzat pe Naţional TV, la ora 20:00 parcă*. -de luni până vineri-
- Şi serial chinez *nu japonez*, Trei Regate, pe TVR 2. -de luni până joi- Îl adooor mult. laughing Am urmărit fiecare episod, deşi nu este coreean.

| Traianosik a răspuns:

Pai eu nu stiu decat Furtuna la palat, Giuvaierul palatului si Regele Song-YEON. Toate sunt Coreene. Funda?

| alexandra5251 a răspuns:

Giuvaerul palatului,stapanul marii,lagendele palatului,trei regate,san guo, sper ca te-am ajutat, pa pa!

| Tamyna a răspuns:

Seriale coreene :
-legendele palatului :Kim Suro regele de fier
-legendele palatului :doctorul Hur Jun
-legendele palatului :concubina regelui
-legendele palatului :printul Jumong
-legendele palatului :giuvaerul palatului
-legendele palatului :cronicile frumoasei luptatoare
-legendele palatului :secretele de la palat
-legendele palatului :furtuna la palat
-legendele palatului :imparatul marii
japoneze nu stiu

| malina_1341 a răspuns:

Dong-yi regele de fier kim suro secretele palatului printesa deok-man secretele palatului doctorul hur-jun juvaierul palatului toate is de la larisukacool.pe tvr1 de la 18:30