| AdaQWERRTY a întrebat:

Hei. Voiam sa va rog sa imi recomandati niste seriale gen Supernatural, dar nu prostii. Ceva care sa merite. Multuuumesc.

6 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Vampire diaries, lost girl, the originals, secret circle, kyle x y.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Once upon a time

| GeoRgiiANna31 a răspuns:

Eu una am urmarit si FRINGE. nu e chiar gen supernatural dar e foarte interesant, mai ales inceputul, ultimul sezon nu e prea reusit dar e foarte tare big grin scrii "fringe online subtitrat" si dai la prima si gasesti acolo toate sezoanele subtitrate :*

| kosetel a răspuns:

Braking Bad! the walking dead! si suypernatural e jmecher, insfarsit au mai dat drumul la sezonul 9!

| alayax a răspuns:

American horror story are 3 sezoane

| GeoRgiiANna31 a răspuns (pentru alayax):

Si eu urmaresc.dar imi pare rau ca trebuie sa asteptam o saptamana pentru fiecare episod nou :p