| nocomment_4400 a întrebat:

Hei```!
Vreau sa va mai intreb ceva...este film despre viata printesei diana si cum a murit ea sau ceva de genu?
daca da sp si mie cum se cheama va rogpuppy dog eyes
funda
multumesc

3 răspunsuri:
| RainUmbrella a răspuns:

Eu am vazut multe carti nu filme!

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

The life of Diana, Princess of Wales este un film despre viata Printesei Daiana/diana, care a fost lansat in luna martie anul acesta pe marile ecrane

| ShinyHeart a răspuns:

Hi! nu stiu care sunt cele mai bune dar poti da un search pe google si poti cauta-------The life of Diana, Princess of Walles
-------Diana: Her True Story
-------Diana: A Tribute to the People's Princess
Sincer nu stiu daca sunt bune sau nu, dar sper ca te-am ajuta...