| Noname_4934 a întrebat:

Stiti un film despre moartea sau viata printesei diana?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Ancaaa a răspuns:

Filmul "The Murder of Pricess Diana" trece în revistă evenimentele care au dus la tragicul accident în care și-au pierdut viața prințesa Diana și iubitul ei, Dodi al-Fayed.
Filmul "
-The Murder of Pricess Diana" trece în revistă evenimentele care au dus la tragicul accident în care și-au pierdut viața prințesa -Diana și iubitul ei, Dodi al-Fayed.